Kedves olvaso! Ezentul lesz ugy hogy angol billentyuzetrol irok, ezert nincsenek ekezetek, de remelhetoleg a lenyegen ez semmit sem fog valtoztatni! koszonom!
A heten bekovetkezik az a bizonyos valtozas, amit az elozo reszekben irtam… ami kettonket illet, a helyzetunk valtozatlan, bar az igaz hogy a felesegevel az utobbi ket hetben sokat csatazott, es erzem rajta hogy valoban valtoztani akar, sot ami meg ennel is fontosabb, hogy megerett benne ez a dontes, es most mar tesz is erte! Nem tudom mikor fog vegleges es gyokeres valtozas bekovetkezni a kapcsolatunkban – hogy o meg en egyutt eljunk – de meg mindig hiszek bennunk! Pedig az utobbi idoben nem voltam tul kedves vele, sokat hagyom magara, turelmetlen es hisztis vagyok, kiszamithatatlan es feszult…de o csak tur es szeret, ilyenkor is, sot ilyenkor mintha meg jobban…

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: